Roger Moore-målning av Cathia Hamel till förmån för UNICEF
Av: FSWL team
Publicerad:
2007-10-21
Ett 30x24 tum signerat porträtt av skådespelaren och UNICEF-ambassadören Sir Roger Moore skapat av den kanadensiska konstnären Cathia Hamel säljs till förmån för UNICEF.
Originalet och åtta numrerade litografier, alla signerade av Sir Roger och konstnären Cathia Hamel, säljs genom en online auktion till förmån för UNICEF.
Klicka här för mer information om denna Roger Moore-auktion.
Taggar:
#auktioner
#litografier
#roger_moore
#unicef